Ana Brodziak

press to zoom
1/1

 "Słońce jest piękne" to moje życiowe motto. Oznacza dla mnie moment przejścia na jasną stronę mocy oraz wzięcia odpowiedzialności za swoje szczęście. Decyzję na tak dla siebie, opartą na bezwarunkowej miłości i akceptacji.

 

 Z wykształcenia jestem architektem z powołania architektem szczęścia, terapeutką Reiki i nauczycielką Kundalini Yogi w trakcie realizwania kursu nauczycielskiego, Kundalini Yogi certyfikowanego przez Kundalini Research Institute. Kożyczkowo 2020/21.

 

Moje imię duchowe to Liv Saran Kaur , co oznacza skoncentrowane oddanie świątyni boskości.  Liv oznacza jednopunktowe-skoncentrowane oddanie.

Saran to świątynia lub ochrona.

Wszystkie kobiety zgodnie z tradycją jogi kundalini otrzymują imię Kaur czyli księżniczka, lwica Boga ,która idzie przez życie z wdziękiem i siłą. 

Oddech jest naszym połączeniem z nieskończoną boskością wszechświata, która jest

dostępna dla każdego.  Poprzez to połączenie wnoszę  bezpieczeństwo, skupienie medytacyjne oraz współczucie wobec umysłów i serc wszystkich tych, którzy się na to otworzą.

 

Moc Kundalini jogi - tkwi w jej doświadczaniu. Jest naszym kreatywnym potencjałem.

Regularna praktyka jogi otwiera nasze serca i poszerza świadomość tak, że możesz poczuć się częścią wszechświata i żyć w pełni.  Wierzę, w potencjał każdego człowieka, jego możliwość do zmiany, przejście przez każdy blok. Przez otwarcie swojego serca i pokochanie siebie samego możemy uleczyć swoje ciało i duszę oraz sprawić być żyć w pełni, w zgodzie ze swoim przeznaczeniem. Pomagam kobietom podnieść swój naturalny poziom szczęścia, odkryć swoją wewnętrzną moc i potencjał.

 

Słońce symbolizuje życie, siły witalne i odrodzenie. Od najdawniejszych czasów to właśnie słońcu przypisywano energię życia i uzdrawiania. Odzwierciedla moc, nowy początek a także dążenie do celu. Energia Słońca wzmacnia nasz system odpornościowy, daje siłę ciału a umysłowi jasność. Równoważy i harmonizuje nasze pole elektromagnetyczne. Cykliczne następujące po sobie wschody i zachody słońca pokazują nam, że każdy dzień to nowy początek dający nadzieję na lepsze jutro.

Zapraszam Cię w podróż ku własnemu wewnętrznemu słońcu, by nim emanować i żyć w pełni.

 

Sat Nam

Liv Saran Kaur