10_2020_koncert_leszek_angulski-02.png

Leszek Angulski - mistrz gongów w Sankalpie Poddaszu Pozytywnych Wibracji!


Serdecznie zapraszamy na koncert, w trakcie którego możesz doświadczyć leczących wibracji, zrelaksować się lub wejść w stan medytacji.

Leczenie dźwiękiem cieszy się coraz większą popularnością, coraz więcej osób doświadcza pozytywnych skutków terapii dźwiękiem i coraz więcej badań naukowych potwierdza jej niesamowite efekty.
Dźwięk towarzyszy ludziom od zarania dziejów, szamani wchodzą w trans za pomocą śpiewów i uderzania w bębenek, w hinduizmie recytuje się mantry, śpiewy towarzyszą liturgii żydowskiej i misteriom katolickim. Terapia dźwiękiem wywodzi się z wedyjskiej sztuki uzdrawiania znanej od 5000 lat. Już wtedy wykorzystywano wiedzę na temat oddziaływania drgań akustycznych na ciało i duszę człowieka. Fala akustyczna wnika głęboko w ciało, powodując wibrację komórek, dzięki czemu przywraca im stan naturalnej równowagi.

Leszek Angulski - podróżnik, instruktor masażu przy pomocy mis dźwiękowych i gongów. Prowadzi kursy profesjonalnego masażu dźwiękiem mis i gongów. W zakresie samych tylko Kursów Masażu może pochwalić się niemałym dorobkiem. Jego kursy ukończyło już ponad 100 profesjonalnych czynnie działających masażystów dźwiękiem w kraju i za granicą. Prowadzi warsztaty i wczaso-warsztaty, gdzie dzieli się doświadczeniem głębokiej pracy z samym sobą, wykorzystując często różne techniki oddechowe i mantry.
Medytacja w pełnym tego słowa znaczeniu, odgrywa w jego życiu i w zajęciach, które prowadzi, ogromną rolę. Praktykę „medytacji” i działania „dźwięku” pogłębiał w Klasztorze ZEN w Wietnamie.
Zrealizował i wydał kilka płyt - Medytacje w dźwięku. Na Ścieżkę Dźwięku, jako drogi ogólnie pojętego rozwoju duchowego, wszedł około 18 lat temu i podąża nią do dzisiaj, choć wcześniej, bo już ponad 25 lat temu, szukał i próbował innych narzędzi i technik, innych Ścieżek... Czyż nie wszystkie jednak One prowadzą do jednego Celu ?- z tym, że niektóre z nich są "łatwiejsze", mniej kręte, piękniejsze….
Używając gongów, mis nepalskich, bębnów, fletów i wielu innych „archaicznych” instrumentów, koncertował między innymi w Filcharmonii Gdańskiej, Inowrocławskiej Sali Koncertowej , Wrocławskiej Aulii Leopoldina , Wrocławskiej Katedrze Marii -Magdaleny, na scenach Łodzi i w Warszawie. Często prowadzi relaksacyjne koncerty w Koninie , Gdańsku (FUJISAN), Łodzi (Akademia Sztuka Dobrego Życia), Warszawie (Atelier Rozwoju) i w wielu innych miastach kraju i za granicą głównie ( w Belgii i Francji), oraz we Włoszech.
Teraz mamy nadzieję, że będzie często gościł w Sankalpie, na Poddaszu Pozytywnych Wibracji.

 

KOSZT i ZGŁOSZENIA:
Cena: 50 zł dla klubowiczów Sankalpy, 60 zł dla pozostałych osób
Ilość miejsc ograniczona, aby zapewnić Wam komfort i bezpieczeństwo.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe oraz wpłata powyższej kwoty na konto.
Nr Konta:
65 1160 2202 0000 0004 6790 9204

Kontakt:
kontakt@sankalpa.pl
tel. 509123135

Zabierz ze sobą wygodny strój, matę, koc, poduszkę i uśmiech.