Dariusz Zelis

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/7

Nie potrzebujesz niczego wyrzekać się aby osiągnąć samorealizację - to czego potrzebujesz, to dostrzec duszę we wszystkim.

                                                                                                                                                                   Swamiji Paramahamsa Hariharananda

Joga wg Iyengara, Kundalinii Yoga wg Yogi Bhajana, Yoga i Kundalinii Tantra wg Satyanandy, podstawy Naada Yogi oraz Kriya Yoga, tak kształtowała się moja edukacja jogiczna. Posiadam również stopień Reiki II oraz certyfikat 1-go stopnia gry na gongach i instrumentach archaicznych.

Cały czas poszerzam moją jogiczną wiedzę i odkrywam mądrość i piękno każdej z tych tradycji. Są dla mnie jak płatki tego samego kwiatu - kwiatu jogi. Doświadczenie które zebrałem, utwierdza mnie w praktykowaniu i uczeniu różnych metod. Mimo że każda z metod jest kompletna i prowadzi do tego samego celu, to nasza indywidualna złożona osobowość i warunki w których żyjemy, warunkują użycie precyzyjnie wycelowanych technik, odpowiedniego kalibru do problemów z którymi chcemy się mierzyć. Nie mieszam metod, każdą przekazuje z szacunkiem dla tradycji w jej czystym przekazie. Natomiast łączę je dla jak największych korzyści w drodze do samopoznania.