sob., 02 kwi

|

Sankalpa Poddasze Pozytywnych Wibracji -

Ceremonia dźwięku mis i gongów z Leszkiem Angulskim

Serdecznie zapraszamy na koncert relaksacyjny, w trakcie którego możesz doświadczyć leczących wibracji, zrelaksować się lub wejść w stan medytacji.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Ceremonia dźwięku mis i gongów z Leszkiem Angulskim

Czas i lokalizacja

02 kwi, 18:00 – 19:00

Sankalpa Poddasze Pozytywnych Wibracji -, Zygmunta Noskowskiego 22, 61-705 Poznań, Polska

O wydarzeniu

Leszek Angulski - mistrz gongów ponownie w Sankalpie Poddaszu Pozytywnych Wibracji! 

Serdecznie  zapraszamy na koncert, w trakcie którego możesz doświadczyć leczących  wibracji, zrelaksować się lub wejść w stan medytacji.

Leczenie  dźwiękiem cieszy się coraz większą popularnością, coraz więcej osób  doświadcza pozytywnych skutków terapii dźwiękiem i coraz więcej badań  naukowych potwierdza jej niesamowite efekty.  Dźwięk towarzyszy  ludziom od zarania dziejów, szamani wchodzą w trans za pomocą śpiewów i  uderzania w bębenek, w hinduizmie recytuje się mantry, śpiewy towarzyszą  liturgii żydowskiej i misteriom katolickim. Terapia dźwiękiem wywodzi  się z wedyjskiej sztuki uzdrawiania znanej od 5000 lat. Już wtedy  wykorzystywano wiedzę na temat oddziaływania drgań akustycznych na ciało  i duszę człowieka.  Fala akustyczna wnika głęboko w ciało, powodując  wibrację komórek, dzięki czemu przywraca im stan naturalnej równowagi.

Leszek  Angulski - podróżnik, instruktor masażu przy pomocy mis dźwiękowych i  gongów. Prowadzi kursy profesjonalnego masażu dźwiękiem mis i gongów. W  zakresie samych tylko Kursów Masażu może pochwalić się niemałym  dorobkiem. Jego kursy ukończyło już ponad 100 profesjonalnych czynnie  działających masażystów dźwiękiem w kraju i za granicą. Prowadzi  warsztaty i wczaso-warsztaty, gdzie dzieli się doświadczeniem głębokiej  pracy z samym sobą, wykorzystując często różne techniki oddechowe i  mantry. Medytacja w pełnym tego słowa znaczeniu, odgrywa w jego życiu  i w zajęciach, które prowadzi, ogromną rolę. Praktykę „medytacji” i  działania „dźwięku” pogłębiał w Klasztorze ZEN w Wietnamie. Zrealizował  i wydał kilka płyt - Medytacje w dźwięku. Na Ścieżkę Dźwięku, jako  drogi ogólnie pojętego rozwoju duchowego, wszedł około 18 lat temu i  podąża nią do dzisiaj, choć wcześniej, bo już ponad 25 lat temu, szukał i  próbował innych narzędzi i technik, innych Ścieżek... Czyż nie  wszystkie jednak One prowadzą do jednego Celu ?- z tym, że niektóre z  nich są "łatwiejsze", mniej kręte, piękniejsze…. Używając gongów, mis  nepalskich, bębnów, fletów i wielu innych „archaicznych” instrumentów,  koncertował między innymi w Filcharmonii Gdańskiej, Inowrocławskiej Sali  Koncertowej , Wrocławskiej Aulii Leopoldina , Wrocławskiej Katedrze  Marii -Magdaleny, na scenach Łodzi i w Warszawie. Często prowadzi  relaksacyjne koncerty w Koninie , Gdańsku (FUJISAN), Łodzi (Akademia  Sztuka Dobrego Życia), Warszawie (Atelier Rozwoju) i w wielu innych  miastach kraju i za granicą głównie ( w Belgii i Francji), oraz we  Włoszech. Teraz mamy nadzieję, że będzie często gościł w Sankalpie, na Poddaszu Pozytywnych Wibracji.

INWESTYCJA W TWÓJ DOBROSTAN: 

60 zł dla klubowiczów Sankalpy, 

70 zł dla pozostałych osób 

Ilość miejsc ograniczona, aby zapewnić Wam komfort i bezpieczeństwo.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe oraz wpłata powyższej kwoty na konto tytułem: Ceremonia dźwięku 02.04.22

Nr Konta: 

Katarzyna Peka

65 1160 2202 0000 0004 6790 9204

KONTAKT:  

kontakt@sankalpa.pl    

tel. 509123135

Zabierz ze sobą wygodny strój, matę, koc, poduszkę i uśmiech.

Udostępnij to wydarzenie