pon., 22 lut | Poznań

Kurs Kundalini Mapa Czakr - w którym miejscu jesteś?

Jest wiele tradycji, ścieżek, systemów, których używa się jako mapy aby poruszać się w otaczającym nas świecie i lepiej zrozumieć siebie w interakcji z nim. System czakr może być jedną z takich map oraz drogowskazem w kierunku rozwoju samoświadomości.
Rejestracja jest zamknięta
Kurs Kundalini Mapa Czakr - w którym miejscu jesteś?

Czas i lokalizacja

22 lut, 18:15 – 12 kwi, 19:45
Poznań, Zygmunta Noskowskiego 22, 61-705 Poznań, Polska

O wydarzeniu

Jest  wiele tradycji, ścieżek, systemów, których używa się jako mapy aby  poruszać się w otaczającym nas świecie i lepiej zrozumieć siebie w  interakcji z nim. System czakr może być jedną z takich map oraz  drogowskazem w kierunku rozwoju samoświadomości. Pomimo, że ośrodków  psychiki zwanych czakrami nie możemy fizycznie pokazać, to jednak  przetrwały próbę czasu i są bardzo dokładnie opisane w tradycji yogi,  tantry i ezoteryki.  

Cały zewnętrzny świat jak również nasze fizyczne  ciało fizyczne, nazywane grubo-materialnym, mają wewnętrzną subtelną strukturę energetyczną, pewien poziom wibracji. To co na zewnątrz  odbieramy naszymi zmysłami, ale subtelne wibracje struktury wewnętrznej  odbieramy właśnie na poziomie czakr. Niektórych wibracji mimo, że one są  i otaczają nas, nie jesteśmy świadomi dopóki nie dostroimy się  do  poziomu wibracji każdej z naszych czakr. Subtelna energia, taka jak  modlitwa, mantra czy miłość, może „wejść” przez system czakr do naszej  świadomości i dokonać zmian na poziomie fizycznym. Joga ściśle określa  połączenie  czakr z systemem gruczołów dokrewnych (układem hormonalnym).  To połączenie, jak i fakt dla czego układ hormonalny sam się reguluje  nie został jeszcze naukowo wyjaśniony.

Na  kursie dowiesz się o systemie czakr, głównych kanałach energetycznych i  ich wzajemnym połączeniu. Na każdym z siedmiu spotkań będzie kriya  (zestaw ćwiczeń) i medytacja na daną czakrę. Kurs przeznaczony jest dla  osób, które ukończyły kurs wprowadzający do Kundalini Yogi, lub  regularnie praktykują KY (po konsultacji z nauczycielem prowadzącym).

PROWADZĄCY: 

Dariusz Zelis, więcej informacji o Darku znajdziesz na stronie https://www.sankalpa.pl/dariusz-zelis

Na kurs obowiązują ZAPISY.

KOSZT i ZGŁOSZENIA: 

240 zł (7 spotkań - poniedziałki 18:15-19:45)

Ilość miejsc ograniczona, aby zapewnić Wam komfort i bezpieczeństwo.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe oraz wpłata powyższej kwoty na konto. 

Nr Konta: Katarzyna Peka 65 1160 2202 0000 0004 6790 9204

KONTAKT: 

kontakt@sankalpa.pl tel.509123135

Udostępnij to wydarzenie